Pet Taxi

Będąc właścicielami psów i kotów często mieliśmy problem z taksówką. Czasami pojawiała się potrzeba przewiezienia pupila w dane miejsce na konkretną godzinę, a tu samochód w warsztacie, przedłużające się spotkanie… Nie wspominając o przewozie na wakacje, kiedy nie ma miejsca w samochodzie, albo jest problem z samolotem. 

Dlatego postanowiliśmy uruchomić specjalną taksówkę, której pasażerem możesz być Ty ze swoim pupilem lub tylko Twój pupil. 

Nasi kierowcy ukończyli wiele kursów i seminariów związanych z opieką nad zwierzętami, ich zachowaniami, a także  szkolenia związane z pomocą w nagłych przypadkach. 

Komfort Twojego pupila jest dla nas najważniejszy. Samochody, którymi dysponujemy to samochody osobowe, które wykorzystuje się również do przewozu osób, ale dostosowane i zatwierdzone są przez Powiatowego Lekarza Weterynarii do transportu zwierząt.

Samochody są klimatyzowane i mają system GPS, w związku z tym bez problemu można je zlokalizować. Posiadamy licencję TYP 2 do przewozu zwierząt na dalekie odległości, a także licencje dla konwojenta zwierząt.

Nasi podopieczni przewożeni są w wygodnych i bezpiecznych transporterach. Dbamy o to, aby były one dostosowane do ich wielkości, a także po każdym transporcie czyszczone i dezynfekowane zgodnie z zaleceniami PIW.